TEKNOGELİŞİM

Tüm Dünya'ya
Tanıtıyoruz

Müşterilerimizle beraber kazanmayı ilke edindik.

En büyük farkımız, uzman kadromuz ile beraber sizin için araştırma yaparak firmanıza en yararlı reklam çalışmasını planlamaktır.

Misyon & Vizyon

Küresel çapta bir işletme olmaya hazır mısınız?

Ekibimizle Tanışın

Uzman kadromuz tüm tecrübesiyle yanınızda

İletişime Geçin

Vakit kaybetmeyin, müşteri kazanın

Gelin Birlikte Büyüyelim

Müşterilerin pazar payını ön planda tutan, doğru yaklaşımları, inandırıcı ve etkileyici bir şekilde sunabilen bir yapıya sahibiz.

Yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin marka imajlarını oluşturma süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız. Bütün müşterilerimizin teker teker ayrı bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz.En büyük farkımız, uzman kadromuz ile beraber sizin için araştırma yaparak firmanıza en yararlı reklam çalışmasını planlamaktır.

Kayseri’de ilk olarak bu çalışmayı yapan Tekno Gelişim, sektörde bulunan birçok kurum ile anlaşma içerisindedir.Size ürün ve hizmetleriniz ile ilgili reklamlarınızda, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizde, yapmak istediğiniz organizasyon ve kampanyalarınızda ulaşmak istediğiniz tüketici kitlesine en kısa ve ekonomik yoldan ulaşmanızı sağlamaktadır.

Neden Teknogelişim?

Amacımız kurulduğumuzdan bu yana müşterilerimizin pazar payını ön planda tutan, doğru yaklaşımları, inandırıcı ve etkileyici bir şekilde sunabilmektir. Yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin marka imajlarını oluşturma süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız.

 

2006

Kurulum işlemlerini tamamlayıp ilk Web yazılım ve Web tasarım sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

2008

Reklam işletmesinden çıkarak Ajans ortamına dönüşen işletmemiz Basılı tanıtıcı materyaller-Web –internet-Kurumsal Kimlik alanlarında müşteri portföyünü arttırmıştır.

2010

Tam Hizmet Reklam Ajansı olarak 2010 yılı dönüm noktası olmuştur. Medya Planlama ve Satın Alma sektörüne girdiğimiz bu yıllarda Kayseri Medya Markasını oluşturduk.

2012

Markalaşma yılımız 2012 Trend mekân Markası ile Süreli dergi çıkarmaya başlayan şirketimiz. Dizi Reklam ve Yerelmedya reklam markası ile ulusal medya satın alma hizmetine başlamıştır.

2015

Danışmanlık Sektörü ve Eğitim sektöründe yatırımların başladığı bir döneme giren Teknogelişim Müşteri portföyünü ve Hizmet verdiği reklam alanlarını genişletmiştir.

Gerilla Team

2016

E-Ticaret sektörüne giren şirketimiz yüzlerce firmanın sanal ortamda mağaza açmasını sağlamakla beraber. Medya Planlama ve Reklam sektöründe bölgede marka olan şirketimiz büyümeye ve yeni markalar oluşturma devam etmektedir.

www.eticarettim.com

2017

Şirketimiz E-dönüşüm kanadında hizmet vermek amacı ile yeni bir yapılanma sürecine girmiş ve yeni bir şirket kurmuştur. Turkkep Başvuru Merkezi ünvanı ile TURKKEP markasının Kayseri bölgesinde temsilciliğini yürütmektedir.